Fodbold

Hatting-Torsted Fodbold er en sammenslutning af Hatting og Torsteds idrætsforeningers fodboldafdelinger. I første omgang ungdomsafdelingerne i 1991 og siden seniorafdelingerne i 2005. Igennem årene har ungdoms- og seniorafdelingerne været organiserede med separate bestyrelser, men i 2015 blev disse også fusioneret, så der i dag er én samlet fodboldklub.

For yderligere oplysninger om Hatting-Torsted Fodbold henvises til http://www.hatting-torsted.dk/.

 

Organisering af Hatting-Torsted Fodbold

Formand:

Jens Jensen

Tlf. 40216900

formand@hatting-torsted.dk

Næstformand:

Henrik Mark

Tlf. 22454583

naestformand@hatting-torsted.dk

Kasserer:

Preben Matz

Tlf. 40830015

kasserer@hatting-torsted.dk

Formand Ungdom:



formand.ungdom@hatting-torsted.dk

Formand Senior:

Morten Feldt

Tlf. 40916306

formand.senior@hatting-torsted.dk

 

Sponsor:
Per Håsum

Tlf. 21210154

sponsor@hatting-torsted.dk

Marketing:

Frank Hove

Tlf. 21125248

marketing@hatting-torsted.dk

Kvik Lounge:

Bettina Feldt

Tlf. 40556309

kiosk@hatting-torsted.dk

Kampfordeler:

Brian Poulsen

Tlf. 22121997

bcpo@mail.stofanet.dk

Kampfordeler:

Claus Poulsen

Tlf. 22922470

bcpo@mail.stofanet.dk


Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies. Læs mere om Cookies her >>
Hatting Idrætsforening | Grønhøjvej 11 Hatting | 8700 Horsens | CVR nr. 32636586 | webmaster.hif@gmail.com